It-Am Pizza & Burger to połączenie wszystkiego, co najlepsze w kuchni włoskiej i amerykańskiej. Postawiliśmy na pizzę i burgery. 


Szukasz "najlepsza pizza Bałuty" lub "burgery Radogoszcz"? Świetnie trafiłeś! 


Od lat związani jesteśmy z gastronomią. Nasze doświadczenie zdobyte w tej dziedzinie zaowocowało otwarciem nowego, przytulnego i pysznego zakątka na północy Łodzi. Zapraszamy Was w kulinarną podróż. Proponowane menu jest krótkie - zawiera 12 pozycji pizz oraz 12 burgerów. Wszystkie one przygotowane są na miejscu z wysokiej jakości składników. Dobierając je staraliśmy się stworzyć alternatywę dla wszechobecnych sieciówek. Czy się udało? Oceńcie sami. Naszym zdaniem jest pysznie... jest nawet bardzo pysznie :) 


Ulubiona pizzeria Łódź – Radogoszcz. Lokal z klimatem


Mamy ambicję stworzyć przyjemne miejsce, w którym codziennie można zjeść coś dobrego, posiedzieć z przyjaciółmi przy piwie, lodach, kawie... czy lampce wina! Jedzenie to nie tylko zapełnianie żołądka. Jedzenie zbliża, jest ważnym elementem dla każdego (nawet jeśli niektórzy twierdzą inaczej). Zajrzyjcie do nas celebrować wydarzenia rodzinne, ale również te codzienne spotkania. Organizujemy przyjęcia okazjonalne (chrzciny, komunie, urodziny etc.)  
Najlepsza pizza i burgery w mieście to więc tylko jeden z powodów, aby skorzystać z oferty lokalu It -Am Pizza & Burger. Wystrój restauracji, komfort oraz przyjazna atmosfera i profesjonalna obsługa to atuty, które wyróżniają nas na tle konkurencji i podnoszą popularność burgerowni zarówno wśród osób mieszkających na co dzień na Radogoszczu, jak i przyjeżdżających do Łodzi w celach służbowych lub turystycznych.
Po głównym daniu często przychodzi chęć na coś słodkiego. W tej kwestii istnieje szereg różnych upodobań i preferencji. Jedni preferują smaki czekoladowe i mleczne, inni zaś delikatne nuty owocowych sorbetów. W ofercie lokalu It - Am Pizza & Burger znaleźć można propozycje pysznych ciast oraz lodów rzemieślniczych dostarczanych przez Lud Miód. Choć tradycyjnie zamawia się je jako dopełnienie wcześniej skonsumowanego dania, wielu z naszych gości przychodzi do nas też tylko po to, żeby zjeść deser. Co więcej, oferujemy również szeroki wybór napojów i soków świeżowyciskanch.


Szybka dostawa pizza i burger


Istnieje wiele sytuacji, w których z różnych powodów wygodniej jest zostać w domu. Brzydka pogoda, leniwy weekend czy po prostu chęć delektowania się pysznym jedzeniem we własnym domu. Bywają też zgoła odmienne sytuacje - domówek, imprez okolicznościowych, urodzin. Jeśli z jakiegokolwiek z nich nie po drodze Ci na Złocieniową 33A - oferujemy nasze pizze i burgery również w dostawie. Wystarczy że zamówisz online na powyższej stronie lub zadzwonisz pod numer 797450950, a nasz mobilny kelner po maksymalnie 40 minutach stanie w progu z pysznymi i gorącymi potrawami z naszej kuchni. Przykładamy dużą uwagę do zamówień dostarczanych do naszych klientów. Mamy własnych dostawców i flotę pojazdów. Ściśle współpracujemy z www.smartdeliverytrack.com dostarczającymi najlepszego oprogramowania do monitoringu i zarządzania dostawami. Odpowiednie rozwiązania informatyczne dostarczane przez www.akadia.pl pozwalają nam na bardzo szybką realizację zamówień. Obsługa w lokalu ma stały wgląd w statusy realizacji poszczególnych zamówień - ryzyko zgubienia któregoś spada do przysłowiowego "zera". Lubimy nowinki technologiczne, dlatego nasi dostawcy wyposażeni są w służbowe telefony komórkowe marki Hammer. Dzięki współpracy w Wordline, służą one jednocześnie jako terminale kart płatniczych. Take działanie dodatkowo przyspiesz obsługę zamówień. Umożliwia przyjęcie szybkiej i wygodnej płatności zbliżeniowej przez naszych dostawców.


Zasięgiem naszej dostawy jedzenia obejmujemy w Łodzi:  Bałuty, Julianów, Łagiewniki, Radogoszcz Wschód, Radogoszcz Zachód, Żabieniec, Teofilów oraz południową część Zgierza.
 
Osiedle to naturalne środowisko dla naszych dostawców :)


It - Am Twoja Pizzeria i Burgerownia na osiedlu Łódź Radogoszcz


Brak pomysłu co tu zjeść? A może spontaniczny spacer po osiedlu z drugą połówką, rodziną lub ze znajomymi, podczas którego niespodziewanie dopadł Was głód? Jeżeli szukasz lokalu, w którym możesz liczyć nie tylko na wyśmienite i świeże pizze i burgery, a przy tym przyjazną atmosferę oraz profesjonalną obsługę, nasza pizzeria w pobliżu to idealna propozycja dla Ciebie. Tu zaspokoisz głód, a przy okazji miło spędzisz czas, odprężysz się i zrelaksujesz w przyjemnym wnętrzu przy piwie, lodach, kawie czy winie. U nas zjesz na miejscu lub skorzystasz z dogodnej usługi, jaką jest dostawa pizzy do domu.


Zapraszamy do It Am Pizza i Burger